top of page

תמר וולקן: אביב, אדיכל ומעצב, ליווה אותנו בכל תהליך שיפוץ הדירה, החל משלב התכנון, הביצוע, בחירת הפריטים ועד לפרט האחרון עם הכניסה לדירה.
לאורך כל הדרך יכולנו להתיעץ ולדעת, שמקצועיות, יסודיות, קפדנות ודייקנות, לצד יצירתיות, גמישות, טעם משובח ונסיון רב הם חלק בלתי נפרד מאביב. כל אלה נתנו לנו תחושה, שאנחנו בידיים הטובות ביותר שיכולנו לבקש.
בנוסף, זכינו להכיר דרכו צוות רב מקצועי, שנתן לנו שרות ברמה הגבוהה ביותר.
ממליצה בחום לכל מי שחולם על שיפוץ ורוצה להגשים חלום ולהישאר רגוע ובטוח:)

איציק אוסטשינסקי: הגענו לאביב בעקבות המלצה של ידידים ששמעו מאתנו שאנו עומדים לבצע שינויים קרדינליים בדירת פנטהאוז חדשה שקנינו. נפגשנו באותה תקופה עם מספר אדריכלים ועדיין התלבטנו. לאחר פגישתנו עם אביב החלטנו שהוא האדם המתאים עבורנו.. ואכן, תקוותינו התגשמו ושביעות הרצון שלנו היתה מלאה. אביב הכין לנו תכניות בוואריאציות שונות וליווה אותנו במסירות, במקצועיות רבה ובחריצות ראויה לציון בכל תהליך העבודות הארוך והמורכב. אביב נתן פתרונות יצירתיים ובו בעת פרקטיים לבעיות שהתעוררו במהלך העבודות, תמיד עמד בלוחות הזמנים (תכונה שחשיבותה לא תסולא בפז) והכל בנעימות ובסבלנות. היינו מאד מרוצים מהתוצאה ומאז כבר עשה אביב עבורנו עבודה לא קטנה נוספת וגם בני משפחה אחרים שלנו שכרו את שירותיו בעקבות המלצתנו. נשמח לשתף אישית את שביעות רצוננו עם מי שמעוניין לקבל המלצות

סמדר סיוון: ביוני 20 סיימנו פרויקט בניהולו של אביב - מקצוען על, קשוב, מנהל ומלווה את המהלך בשותפות במחויבות וחריצות, לא חוסך שום מאמץ למצוא את המענה האולטימטיבי ולממש את החלום בהתאמה לאילוצי הדירה, צרכי הלקוח ובתוך מסגרת של תקציב. מייצר פתרונות יצירתיים מוביל בחכמה עדכני חדשני - מאזן נכון בין עיצוב לפרקטיקה! - תענוג!!"

שאדי אבו רעד: שיפצנו את הדירה שלנו מהיסוד, אביב, ליווה אותנו מהרגע הראשון כולל הכנת כתבי כמויות ובחירת קבלנים עד למסירת מפתח. מקצוען, זמין, בעל יכולת הבנת צרכים של הלקוח ומימוש החלומות והפיכתן למציאות..

דורית אלדר: אביב ליווה אותנו בשיפוץ ארוך ויסודי של ביתנו . הוא מקצועי ביותר , יסודי , סבלני ויצירתי ליווה את הפרויקט תוך הקפדה על כל פרט ומציאת פתרונות ורעיונות ככל שהיה צורך, היה קשוב , מבין את הצרכים והיה חשוב - ידע לתרגם את משאלותינו למציאות. ממליצים מאד מאוד מכל הלב.

מיכל פורמן: אביב חרמוני ,האדריכל שליווה אותנו בשיפוץ בית בכפר הס (שיפוץ מלא כמו בית חדש).השירות שקיבלנו היה מצוין...התוצאות מדברות בעד עצמן.. הבית יצא מושלם.. השירות של אביב היה מעולה כולל הליווי לאורך כל תקופת השיפוץ עד הדברים הקטנים ביותר. אני ממליצה בחום.

ירדו כץ: אביב מעצב נהדר בעל טעם טוב, יודע להקשיב ולהתאים עצמו ללקוח, פרקטי, דאג לנו למקומות אחסון ובעצם מילא את כל רשימת vמשאלות שהייתה לנו. בעזרתו שיפצנו מרחוק והוא תמך בנו לאורך כל הדרך. סומכים עליו בעיניים עצומות וממליצים בחום !!

עמית ברנפלד: אם מחפשים דוגמא לבעל מקצועי אדריכל ומעצב מהרמות הגבוהות ביותר, בעל יכולת חשיבה, הבנת הצרכים ומימוש ברמה מהגבוהות שיש זאת בשילוב של טעם חדשני זה רק אביב. המוצר שיוצא הוא מדהים וקולע . ממליץ בחום מכל הלב.

ג'ודית הלפר: אביב חרמוני מלווה אותנו בביתנו בתל מונד מספר שנים. שיפצנו את הבית , שידרגנו אותו עד הפרט האחרון . השירות של אביב הוא מצוין , במילה אחת גאונות ויצירתיות כאחד. ממליצה בחום.

ענבל פלמור: שירות מקצועי יצירתי זמין ומותאם אישית ללקוח. והתוצאה מקסימה. נהנינו מכל רגע מהעבודה המשותפת, מהרעיונות ומהביצוע.

מיטל קנול: שיפצנו עם אביב בית שקנינו, שיפוץ כולל של כמה קומות לימים גם בינו איתו קומה נוספת. כל התהליך עם אביב היה מקצועי, נעים, יסודי. אביב נתן לנו מענה לכל צורך ותמיד באדיבות ומעלה הלב. כל אנשי המקצוע נהנו לעבוד איתו בגלל היסודיות שלו, התוכניות המפורטות והמחשבה על כל פרט. ממליצה בחום!

bottom of page